Universal Music, s.r.o.

Vytvoření nového intranetu, který zvládá náročné operace pro společnost dodávající energie.

VÝCHOZÍ PROBLÉM, aneb co stálo u zrodu spolupráce

Universal Music, s.r.o. je českým hudebním vydavatelstvím, které vzniklo v roce 1994 jako pobočka nadnárodní společnosti Universal Music Group.

Když nás firma oslovila, měla všechny smlouvy v papírové podobě. Společnost v nich musela často vyhledávat. To bylo nepraktické a zdlouhavé. Navíc hrozilo, že pokud se něco se smlouvami stane, budou navždy ztraceny. My jsme firmě dodali řešení, ve kterém má všechny dokumenty v elektronické podobě a na jednom místě.

ŘEŠENÍ PROBLÉMU, aneb jak jsme vše napravili

Společnosti Universal Music jsme dodali SharePointové řešení, do kterého jsme systematicky nahráli všechny smlouvy tak, aby v nich šlo přehledně vyhledávat. Smlouvy jsme pojmenovali a přidali k nim velké množství metadat, podle kterých lze filtrovat veškeré informace.

Nově má společnost všechny smlouvy v elektronické podobě. Nehrozí jejich zničení v případě požáru či vytopení.

Možnost rychlého fulltextového vyhledávání ve smlouvách pomocí OCR vrstvy umožňuje uživatelům rychlou a přehlednou orientaci ve všech smlouvách společnosti.

Všechny faktury a smlouvy jsou systematicky seřazeny.

Pinya SharePoint umožnil společnosti Universal Music kompletní elektronizaci veškeré firemní dokumentace s kvalitním systémem záloh, který zajišťuje maximální bezpečnost dat.

ŘEŠENÍ PROBLÉMU, aneb jak jsme vše napravili

Řízená ISO dokumentace

POUŽITÉ TECHNOLOGIE, aneb bez čeho se neobejdeme

MS SharePoint 

MS SQL server